Çin arabası büyük Online Pazar

Yüksek kalite, en iyi hizmet, uygun fiyat.

Ana sayfa

China Trolley Case Online Marketplace Fabrika turu

Sertifika
Çin China Trolley Case Online Marketplace Sertifikalar
Çin China Trolley Case Online Marketplace Sertifikalar
Bu fantastik kaynak platformu, nazik hizmet ve kaliteli ürün.

—— Philip

Kalite ve servis iyi, teslim süresi her zaman dakik.

—— Rus başardı

İyi bir ürün, iyi hizmet, iyi Platform içerik alma!

—— Michael

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı


  DEYUAN METAL FOSHAN CO 2005 2005 yılında Foshan City, Guangdong Eyaleti kuruldu, şu anda biz en büyük üretim ölçeği, en gelişmiş için önde gelen alüminyum profil üreticisi ve tedarikçisi haline gelmiştir Dahası, biz uluslararası alüminyum ekstrüzyon profil pazarında yüksek itibar zevk olmuştur.

  Eloksal
  Profil için 3 hat eloksal ve elektroforezimiz var, maksimum uzunluk 7500 mm. Eloksal işleminden sonra profil bir oksit tabakası ile kaplanır, oksit tabakası büyük sertlik, çekici görünüm ve korozyon direnci ve yalıtım ile karakterize edilir.

 • OEM / ODM

  Biz profil için eloksal ve elektroforez 3 satır, maksimum uzunluk 7500 mm var. profil renkler birçok türde ile sunuluyor, sonuç dayanıklı, kaliteli ve cazip bitirmek olduğunu. Kaplama, uçucu okside veya çevreyi kirletecek, bu yüzden kapalı veya açık dekorasyon için iyidir olmayacaktır.

 • Ar-Ge

  DEYUAN METAL FOSHAN Co, LTD, Foshan City, Guangdong Eyaleti ' 2005 yılında, sonra 10 yıl çaba ve geliştirme kuruldu, şu anda önde gelen alüminyum profil üreticisi ve en büyük üretim ölçeğini Çin'deki en gelişmiş ekipman için tedarikçi biri haline gelmiştir. Ayrıca, biz pazarda alüminyum ekstrüzyon profil uluslararası yüksek itibar zevk olmuştur.

İletişim bilgileri
China Trolley Case Online Marketplace

İlgili kişi: Mr. Roni

Faks: 86-10-7777777-7777

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)